Sale! 3%
 
(5 opinii klienta)

Osłona chłodnicy Yamaha FZ8 TBC Parts “Black/Gold”

309,99

Osłona chłodnicy Yamaha FZ8 TBC Parts „Black/Gold”

Nasze osłony są produkowane ręcznie z najwyższą starannością. Dbamy, aby wszystkie nasze produkty były najwyższej jakości i wyglądały jak najlepiej.

Wszystkie nasze osłony są w standardzie wyposażone w żelowy tłumik drgań, który zapobiega przenoszeniu wibracji, dzięki czemu osłona nie wydaje żadnych dźwięków. Wszystkie gwinty są zabezpieczone klejem do gwintów. Osłona jest wyprodukowana z chirurgicznej stali nierdzewnej 316 o grubości 1,5mm oraz siatki ze wzmocnionego aluminium która jest pokryta lakierem proszkowym. Zastosowana siatka jest wytrzymała ale i elastyczna, co potwierdziły testy, w których uderzające kamienie odbijały się od siatki tym samym skutecznie chroniąc chłodnicę.

Zakup osłony na chłodnicę to nie tylko poprawa walorów estetycznych, ale i inwestycja w bezpieczeństwo Twojej chłodnicy. Koszt zakupu osłony jest kilkukrotnie mniejszy niż zakupu chłodnicy i holowania motocykla do warsztatu.

SKU: 7 Kategorie: ,
 

5 opinii dla Osłona chłodnicy Yamaha FZ8 TBC Parts “Black/Gold”

 1. Osłona

  Mega profesjonalnie zapakowane. Produkt na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjeciach. Polecam! 💪💪😁

 2. Jc

  Very happy
  Good service and good quality products

  Sent to Ireland
  All perfect

  Thanks 👌

 3. Aidan Rittenhouse (zweryfikowany)

  I ordered this from the United States, package didn’t take long to come at all. Flawless craftsmanship, extremely well built. Quality wise it should cost twice as much as it does. I really look forward to doing more business with TBC Parts in the future!

 4. Wojtek (zweryfikowany)

  wszystko doskonale! jak mój mechanik nie ma uwag tzn., że jest doskonale! Sprawny kontakt, przesyłka zabezpieczona, wykonanie produktu pierwsza klasa!

 5. FZ8rider

  Wszystko pasuje idealnie, na żywo robi mega robotę. Polecam każdemu

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.