Sale! 7%
 
(2 opinie klienta)

Osłona chłodnicy Yamaha FZ6 S2 TBC Parts “Black Style”

279,00

 

Osłona chłodnicy Yamaha FZ6 S2 TBC Parts

Nasze osłony są produkowane ręcznie z najwyższą starannością. Dbamy, aby wszystkie nasze produkty były najwyższej jakości i wyglądały jak najlepiej.

Wszystkie nasze osłony są w standardzie wyposażone w żelowy tłumik drgań, który zapobiega przenoszeniu wibracji, dzięki czemu osłona nie wydaje żadnych dźwięków. Wszystkie gwinty są zabezpieczone klejem do gwintów. Osłona jest wyprodukowana z chirurgicznej stali nierdzewnej 316 o grubości 1,5mm oraz siatki ze wzmocnionego aluminium która jest pokryta lakierem proszkowym. Zastosowana siatka jest wytrzymała ale i elastyczna, co potwierdziły testy, w których uderzające kamienie odbijały się od siatki tym samym skutecznie chroniąc chłodnicę.

Zakup osłony na chłodnicę to nie tylko poprawa walorów estetycznych, ale i inwestycja w bezpieczeństwo Twojej chłodnicy. Koszt zakupu osłony jest kilkukrotnie mniejszy niż zakupu chłodnicy i holowania motocykla do warsztatu.

SKU: 1-6 Kategorie: ,
 

2 opinie dla Osłona chłodnicy Yamaha FZ6 S2 TBC Parts “Black Style”

  1. gasiku

    Osłona super wykonana. Siatka wklejona na żelową taśmę oprócz śrubek więc nic nie będzie brzęczeć. Super kontakt ze sprzedającym. UWAGA!!!! W moim FZS6 S1 2007r jest chłodnica z S2. Sprzedający BARDZO pomógł wymienić osłonę na właściwą (SZACUN) ale wystarczy zmierzyć aby nie wymieniać. Jeśli chłodnica ma po zewnątrz około 37,5 cm to S2 jeśli około 39cm to S1.

  2. Hubert (zweryfikowany)

    Gdy dociera osłona od razu widać, że zrobiliśmy sobie prezent 🙂 na motocyklu wygląda pięknie. Szczerze polecam.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.