Sale! 6%
 
(1 opinia klienta)

Osłona chłodnicy Yamaha FZ6 S2 TBC Parts “Black Style Custom Red”

299,99

 

Osłona chłodnicy Yamaha FZ6 S2 TBC Parts

Wersja “Custom”pozwala wybrać malowanie, lub wzór w podsumowaniu zamówienia w polu “uwagi”. W sprawie dokładnego ustalenia będziemy się kontaktować telefonicznie lub mailowo. Zamówienie osłony customowej wiąże się z wydłużeniem czasu realizacji nawet o 2 tygodnie.

Nasze osłony są produkowane ręcznie z najwyższą starannością. Dbamy, aby wszystkie nasze produkty były najwyższej jakości i wyglądały jak najlepiej.

Wszystkie nasze osłony są w standardzie wyposażone w żelowy tłumik drgań, który zapobiega przenoszeniu wibracji, dzięki czemu osłona nie wydaje żadnych dźwięków. Wszystkie gwinty są zabezpieczone klejem do gwintów. Osłona jest wyprodukowana z chirurgicznej stali nierdzewnej 316 o grubości 1,5mm oraz siatki ze wzmocnionego aluminium która jest pokryta lakierem proszkowym. Zastosowana siatka jest wytrzymała ale i elastyczna, co potwierdziły testy, w których uderzające kamienie odbijały się od siatki tym samym skutecznie chroniąc chłodnicę.

Zakup osłony na chłodnicę to nie tylko poprawa walorów estetycznych, ale i inwestycja w bezpieczeństwo Twojej chłodnicy. Koszt zakupu osłony jest kilkukrotnie mniejszy niż zakupu chłodnicy i holowania motocykla do warsztatu.

SKU: 1-7 Kategorie: ,
 

1 opinia dla Osłona chłodnicy Yamaha FZ6 S2 TBC Parts “Black Style Custom Red”

  1. Artur

    Super osłona ,polecam. Na motocyklu to dopiero robi robotę 🤩

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.