Sale! 6%
 
(2 opinie klienta)

Osłona chłodnicy Yamaha FZ6 S1 TBC Parts “Black Style Custom Red”

299,99

 

Osłona chłodnicy Yamaha FZ6 S1 TBC Parts

Wersja “Custom”pozwala wybrać malowanie, lub wzór w podsumowaniu zamówienia w polu “uwagi”. W sprawie dokładnego ustalenia będziemy się kontaktować telefonicznie lub mailowo. Zamówienie osłony customowej wiąże się z wydłużeniem czasu realizacji nawet o 2 tygodnie.

Nasze osłony są produkowane ręcznie z najwyższą starannością. Dbamy, aby wszystkie nasze produkty były najwyższej jakości i wyglądały jak najlepiej.

Wszystkie nasze osłony są w standardzie wyposażone w żelowy tłumik drgań, który zapobiega przenoszeniu wibracji, dzięki czemu osłona nie wydaje żadnych dźwięków. Wszystkie gwinty są zabezpieczone klejem do gwintów. Osłona jest wyprodukowana z chirurgicznej stali nierdzewnej 316 o grubości 1,5mm oraz siatki ze wzmocnionego aluminium która jest pokryta lakierem proszkowym. Zastosowana siatka jest wytrzymała ale i elastyczna, co potwierdziły testy, w których uderzające kamienie odbijały się od siatki tym samym skutecznie chroniąc chłodnicę.

Zakup osłony na chłodnicę to nie tylko poprawa walorów estetycznych, ale i inwestycja w bezpieczeństwo Twojej chłodnicy. Koszt zakupu osłony jest kilkukrotnie mniejszy niż zakupu chłodnicy i holowania motocykla do warsztatu.

SKU: 1-3 Kategorie: ,
 

2 opinie dla Osłona chłodnicy Yamaha FZ6 S1 TBC Parts “Black Style Custom Red”

  1. Artur

    Kolor dokładnie taki jaki chciałem 😍 wykonanie mega. Polecam

  2. Yann (zweryfikowany)

    Excellent product ! Quality is very good and shipping was very fast (Switzerland). Very happy with the look on my FZ6. Thank you to the seller, which is very reactiv and professionnal.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.