Sale! 6%
 
(1 opinia klienta)

Osłona chłodnicy Kawasaki ZRX 1100/1200 TBC Parts “Black Style Green”

299,00

 

Osłona chłodnicy Kawasaki ZRX 1100/1200 TBC Parts Black Style Green

Nasze osłony są produkowane ręcznie z najwyższą starannością. Dbamy, aby wszystkie nasze produkty były najwyższej jakości i wyglądały jak najlepiej.

Wszystkie nasze osłony są w standardzie wyposażone w żelowy tłumik drgań, który zapobiega przenoszeniu wibracji, dzięki czemu osłona nie wydaje żadnych dźwięków. Wszystkie gwinty są zabezpieczone klejem do gwintów. Osłona jest wyprodukowana z chirurgicznej stali nierdzewnej 316 o grubości 1,5mm oraz siatki ze wzmocnionego aluminium która jest pokryta lakierem proszkowym. Zastosowana siatka jest wytrzymała ale i elastyczna, co potwierdziły testy, w których uderzające kamienie odbijały się od siatki tym samym skutecznie chroniąc chłodnicę.

Zakup osłony na chłodnicę to nie tylko poprawa walorów estetycznych, ale i inwestycja w bezpieczeństwo Twojej chłodnicy. Koszt zakupu osłony jest kilkukrotnie mniejszy niż zakupu chłodnicy i holowania motocykla do warsztatu.

SKU: 3-1-1 Kategorie: ,
 

1 opinia dla Osłona chłodnicy Kawasaki ZRX 1100/1200 TBC Parts “Black Style Green”

  1. Sandy (zweryfikowany)

    I ordered a rad cover for my 2000 ZRX 1100 and I am more than impressed with it! Beautifully made, very nice workmanship. It was very well packaged for shipping. Perfect fit, thank you very much!!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.